Odnośniki

 

 

 

Search

Życzenia z okazji Dnia Sołtysa

 

AGRO OFENSYWA

Ważdna decyzja Rady Ministrów

 

Rada Ministrów przyjęła projekt ustawy o funduszu sołeckim, przedłożony przez ministra administracji i cyfryzacji. Celem projektu ustawy jest zwiększenie - o 15 proc. - liczby gmin, w których zostanie utworzony fundusz sołecki, czyli do poziomu 70 proc.

Czytaj więcej: Ważdna decyzja Rady Ministrów

Zjazd Sołtysów Powiatu Jarosławskiego

W sobotę 25 stycznia w Wierzbnej, Gmina Pawłosiów, odbył się zjazd sołtysów powiatu jarosławskiego. Uroczystość rozpoczęła msza św., którą w intencji samorządowców odprawił ksiądz proboszcz Wiesław Dziwik.

Czytaj więcej: Zjazd Sołtysów Powiatu Jarosławskiego

„Sołtys Roku Województwa Podkarpackiego - Edycja 2013”

18 grudnia 2013 roku w Urzędzie Marszałkowskim w Rzeszowie miało miejsce rozstrzygnięcie konkursu „Sołtys Roku Województwa Podkarpackiego - Edycja 2013”, którego pomysłodawcą było Stowarzyszenie Sołtysów Województwa Podkarpackiego. To już piąta edycja konkursu, współorganizowanego z Samorządem Województwa Podkarpackiego.

Czytaj więcej: „Sołtys Roku Województwa Podkarpackiego - Edycja 2013”

Życzenia

Ruszył projekt "Sołecka demokracja ze szwajcarską precyzją"

 

Na terenie woj. podkarpackiego ruszył projekt Krajowego Stowarzyszenia Sołtysów dla przedstawicieli środowisk wiejskich – animatorów aktywności pn.: „Sołecka demokracja ze szwajcarską precyzją” współfinansowanego przez Szwajcarię w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej.

Czytaj więcej: Ruszył projekt "Sołecka demokracja ze szwajcarską precyzją"

Copyright © 2018 Stowarzyszenie Sołtysów Województwa Podkarpackiego. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.