Odnośniki

 

 

 

Search

Artykuły

SOŁECTWA NA PLUS

 

W ramach bezpośredniej współpracy z firmą Polkomtel Sp. z o.o., operatorem sieci komórkowej Plus mamy dla Państwa nową, bardzo atrakcyjną ofertę dotyczącą świadczenia usług telekomunikacyjnych i Internetu dla sołtysów, członków rad sołeckich oraz ich rodzin. Oferta specjalna zapewnia możliwość zakupu bardzo atrakcyjnych, solidnych i wytrzymałych oraz odpornych na kurz i zachlapanie telefonów już od 1zł (1, 23 z VAT), a także nowoczesnych smartfonów umożliwiających korzystanie z Internetu w telefonie. Oferta „Sołectwa na Plus” to także dostęp do najniższych abonamentów na rynku oraz korzyści wynikające z uruchomienia usług znacznie obniżających koszty połączeń, wysyłania wiadomości SMS, a także transmisji danych. Dodatkowo adresaci mogą skorzystać z innych ofert ogólnopolskich kierowanych dla klientów biznesowych charakteryzujących się bardzo dużą ilością minut w przystępnej cenie, a także pakietów obniżających koszty, które znacznie zmniejszą Państwa rachunki.

 

Z oferty można skorzystać praktycznie nie wychodząc z domu. Konsultanci, pracujący w siedzibie naszego stowarzyszenia w Koninie z przyjemnością zapoznają Państwa telefonicznie z aktualną ofertą, a sprzęt zostanie dostarczony bezpłatnie na wskazany adres.


Więcej szczegółów uzyskacie Państwo pod specjalnymi numerami telefonów, dostępnymi od poniedziałku do piątku, w godzinach od 7:30 do 15:30.


Skontaktuj się z nami już dziś:   885 201 204 / 885 201 205  / 885 201 206

 

Copyright © 2018 Stowarzyszenie Sołtysów Województwa Podkarpackiego. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.